Na banky a další finanční ústavy dnes narazíme pomalu na každém kroku. A stejně tak najdeme co chvíli někde nějakou nabídku půjčky, o kterou si lze zažádat. Ovšem to rozhodně neznamená, že když se člověk dostane do finanční tísně, má se na koho obrátit se žádostí o pomoc. Totiž vlastně se na takové finanční ústavy obrátit lze, ale vesměs to nevede k žádoucímu výsledku. Člověk může nejednou žádat a zase žádat, ale pokaždé to dopadne neslavně. Protože banky sice půjčky poskytují, ale na oplátku požadují nesporné záruky, že ten, kdo půjčku dostane, tuto také splatí. A v tom je onen pověstný zakopaný pes.
Když si chce někdo půjčit peníze v bance, musí počítat s tím, že je dostane až poté, co prokáže svoji bonitu. A to rozhodně nebývá snadné, ba je to často i přímo něco nesplnitelného. Vždyť kdo z lidí, kteří se dostali do finanční tísně, může prokázat hodně vysoké příjmy? Kolik je těch, kteří mají registry dlužníků bez negativních záznamů, kolik těch, jimž nehrozí exekuce nebo nemají už i tak nabrané další dosud nesplacené půjčky?
Prostě mají lidé ve finanční tísni obvykle nedostatky, jež jim znemožňují získat bankovní půjčku. A pokud tak odcházejí z banky s nepořízenou, určitě nejásají. Ale i v takové chvíli by si měli dotyční uvědomit, že není ještě všechno ztraceno. Mohou si přece zažádat ještě o nebankovní hypotéku.
Taková hypotéka po insolvenci Nebankovní hypotéky je totiž dostupná daleko širšímu okruhu lidí, než je tomu u bankovních půjček. To, na čem se u bankovních půjček ztroskotá nejčastěji, je tu totiž nahrazeno docela jinou a obvykle snadno zvládnutelnou zárukou. Tady totiž stačí zaručit splácení dáním nemovitosti do zástavy. A tak uspěje každý, kdo takovou vlastní nemovitost má a dokáže ze svých příjmů hradit splátky.
Jak prosté, že? Potřebujete-li tedy půjčku a obáváte se, že máte příliš nedostatků, zkuste to tady. Třeba vám bude štěstí přát.